Allergiavabad padjad

SleepAngel® toodab maailma puhtaimaid patju

Kevadeti tõstatub minu jaoks alati allergiavabade toodete küsimus – mitmed sõbrad ja tuttavad vajavad abi antiallergiliste tekkide ja patjade leidmisel. Ise ma õnneks tolmuallergia käes ei kannata, õietolm mind ei kimbuta ja padjad-tekid on mul ka täitsa tavalised, ilma eriliste tulede ja viledeta.

Tolmulestad viivad une

Mõistan sellegipoolest väga hästi nende inimeste muret, kes peavad lootusetut võitlust tolmulestadega. Tolmuallergia on tõsine asi, sest pidev aevastamine ja vesine nohu pole just kõige mõnusamad voodikaaslased. Pikemaajaline magamatus võib aga tervisele pöördumatut kahju põhjustada, seepärast tasub teha kõik endast olenev, et miski rahulikku ööund segama ei hakkaks.

Lahenduseks on allergiavabad padjad

Eestis toodetakse SleepAngel® nime all VÄGA kvaliteetset antiallergilist voodisisu, millel on tõestatud võime blokeerida pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viiruseid.

Kasutatud on unikaalset patenteeritud PneumaPure filtrit, mis ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel pehmetesse vooditoodetesse sattuda ja seda saastada. Samas võimaldab filter puhta õhu ära- ja juurdevoolu, et tagada padja ja teiste voodisisude mugavus ning pehmus, jäädes seest täiesti puhtaks ka peale pidevat kasutamist.

Eestimaise kõrgtehnoloogia võidukäik

SleepAngel® allergiavabad padjad ja muu voodisisu on lisaks kodudele kasutusel ka hotellides ja haiglates, ning nii mõneski riigis on neist saanud lausa tervishoiuteenuse standard. SleepAngelit®soovitab Eesti Allergialiit ja 2017. aastal valiti SleepAngel® Kanada InfectionControl.tips poolt infektsiooni tõkestavate toodete maailma esikümne hulka.

Eriti tore on see, et SleepAngel® on kodumaine ettevõte ning kogu see imeline kõrgtehnoloogiline kaubavalik valmib Eestis. Olen oma südameasjaks seadnud eestimaisete toodete avastamise ja propageerimise, sest milleks viia raha võõrsile, kui meil endal on nii palju andekaid ettevõtjaid ja ägedaid ideid. Eelista eestimaist võib kõlada kui klišee, aga mina usun sellesse 100% ja oma isiklikud ostud püüan alati teha kauba päritolust lähtudes.

Kui allergiavabad padjad Sinu ostunimekirja satuvad, aga tahad enne tellimist kellegagi nõu pidada, siis helista või kirjuta, aitan Sind rõõmuga: info@textelle.ee, 52 44 113

Alati natuke rukkilillepurune ja kevadpäikest nautides

Anu